ACR BUCURESTI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu faceti ca mine!

3 participanți

In jos

Nu faceti ca mine! Empty Nu faceti ca mine!

Mesaj Scris de iavramescu1 Vin 25 Aug 2017, 10:49

Dragi colegi, tocmai ce la sfarsitul sezonului trecut am fost unul din cei ce am primit BAN. Sa va zic si de ce. Din dorinta de a incerca sa ajut cat mai mult CREW-ul am luat de pe net o versiune a aplicatiei care imi da foarte mult Gold si chei (de toate tipurile). Avand in vedere faptul ca aveam la discretie masini, si puteam sa fac upgrade masinilor fara niciun banut, pe sfarsitul sezonului am cam exagerat in "cumparaturi" pentru a urca cat mai sus echipa. In acest fel in momentul in care Scrappy mi-a dat din greseala (sau nu Razz) remove, imediat a venit si ban-ul din partea jocului. Am incercat sa imi recuperez tot ce am facut pana in acel moment, am reusit, insa din august cei ce au facut jocul au zis sa mai introduca un ban, in sensul ca iti taie accesul la net in joc (ridicasem ban-ul si aveam RANK-ul si toate masinile insa nu mai puteam juca deoarece nu mai aveam net). Din toata povestea asta imi pare rau de Ferrari F40 Smile))
iavramescu1
iavramescu1
Admin

Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/08/2017
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nu faceti ca mine! Empty Re: Nu faceti ca mine!

Mesaj Scris de Admin Vin 25 Aug 2017, 14:04

Acum ești Banat, sau nu?
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 20
Data de înscriere : 09/08/2017

https://acr-bucuresti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nu faceti ca mine! Empty Re: Nu faceti ca mine!

Mesaj Scris de iavramescu1 Vin 25 Aug 2017, 14:19

Am avut practic 2 ban-uri. De unul am reusit sa scap, iar de celalalt nu, tocmai din cauza asta am luat-o de la inceput.
iavramescu1
iavramescu1
Admin

Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/08/2017
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nu faceti ca mine! Empty Re: Nu faceti ca mine!

Mesaj Scris de Scrappy Dum 27 Aug 2017, 15:40

Eu ti-am dat din greseala remove la contul cel mic, nicidecum la cel mare ptr ca nu eram admin.. deci te-au scos ei afara prima data.

Scrappy

Mesaje : 2
Data de înscriere : 10/08/2017

Sus In jos

Nu faceti ca mine! Empty Re: Nu faceti ca mine!

Mesaj Scris de Admin Dum 27 Aug 2017, 19:43

Am rugămintea de a nu mai încerca nimeni sa trișeze. Pe lângă faptul ca aproape mereu se sfârșește prin ban permanent, nu este fair play fata de colegi, ba, as spune, ca este chiar frustrant
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 20
Data de înscriere : 09/08/2017

https://acr-bucuresti.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nu faceti ca mine! Empty Re: Nu faceti ca mine!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum